خبر فوری - نقل از سایت مثقال

خبر فوری - نقل از سایت مثقال

قيمت فروش سکه در بازار ايران(تومان)-ساعت به روز رسانی:    15:08 شنبه 03/02/90تمام سکه بهار آزادی طرح قديم:465000تمام سکه بهار آزادی طرح جديد:428000نيم سکه بهار آزادی :215000ربع سکه بهار آزادی :128000سکه يک گرمی :59000

ادامه مطلب »»»

قیمت امروز طلای جهانی و سکه در بازار تهران - نقل از سایت مثقال

قيمت طلا دربازار جهانی در ساعت 14:56:18  به وقت تهران:

  1507.13$

قيمت فروش سکه در بازار ايران(تومان)-ساعت به روز رسانی:    14:14 شنبه 03/02/90تمام سکه بهار آزادی طرح قديم:465000تمام سکه بهار آزادی طرح جديد:423000نيم سکه بهار آزادی :212000ربع سکه بهار آزادی :123000سکه يک گرمی :56000

ادامه مطلب »»»

استقبال بورس از ماه اردیبهشت - نقل از بورس نیوز

استقبال بورس از ماه اردیبهشتباآغاز معاملات امروز بازار سرمایه شاهد بازگشت اقبال بازار به سهام شرکتهای تجهیزاتی هستیم که همین موضوع با توجه به تاثیر روانی سهام شرکت صدرابر بازار سرمایه سبب مثبت شدن جو روانی بازار شده است بطوریکه اشتیاق بهخرید سهام در بین فعالان بازار بخوبی نمایان می باشد.

باآغاز معاملات امروز بازار سرمایه شاهد بازگشت اقبال بازار به سهام شرکت هایتجهیزاتی هستیم که همین موضوع با توجه به تاثیر روانی سهام شرکت صدرا بر بازارسرمایه سبب مثبت شدن جو روانی بازار شده است بطوریکه اشتیاق به خرید سهام در بینفعالان بازار بخوبی نمایان می باشد.

براساسگزارش بورس نیوز بنظر می رسد با شروع اردیبهشت ماه جاری مجددا روند صعودی به قیمتسهام شرکت های پرپتانسیل و همچنین شاخص بورس باز گشته است که شاید اصلی ترین علتاین امر را بتوان نزدیکی به مجمع برخی از شرکت های فوق اعلام کرد.

ازهمین رو پیش بینی می شود با ادامه روند جاری بورس طی روزهای آینده شاهد سیر صعودیقیمت سهام دیگر شرکت های بازار که دارای نوسانات نزولی هستند نیز باشیم.

بنابراین گزارش هم اکنون در گروه های معدنی ، پتروشیمی ، تجهیزاتی و سرمایه گذاری بورسنظاره گر روندی صعودی و در برخی از سهام شرکت ها نیز صف خرید را شاهد هستیم و پیشبینی می شود طی روزهای آتی شرکت های فعال در گروه خودرویی نیز به جرگه شرکت هایمورد وثوق بازار بپیوندند.

ادامه مطلب »»»

خودرو سازان نمی توانند همزمان در بانک پارسیان هیأت مدیره بگذارند - نقل از بورس نیوز

در پی مصوبه شصت و سومین جلسه شورای رقابت :خودرو سازان نمی توانند همزمان در بانک پارسیان هیأت مدیره بگذارندبورسدر ماه اول سال جاری حدود 17 درصد رشد داشته و بازدهی بالای بورس در اینمدت نشان از این است که بورس در سال جهاد اقتصادی شکوفا بوده و پیش بینیمی شود که چهار ماه اول سال ، بازدهی مناسبی را از بازار شاهد باشیم .همچنین ترکیدن حباب در بازار طلا و سکه نقدینگی زیادی را به سمت بورس برمی گرداند و بازدهی 70 درصدی برای بورس تا پایان سال 90 دور از انتظارنخواهد بود .

ادامه مطلب »»»

زیر گذر بازار - بورس نیوز

زیر گذر بازاربنظرمی رسد دانایان پارس قصد دارد از محل سودهای دریافتی خود از سهام پرپتانسیل و سودآور با فروش این سهام اقدام به خرید سهام با قیمت تمام شدهزیاد در پرتفوی خود نماید تا بدین ترتیب اندکی از زیان حاصل از خرید سهامگران در پرتفوی خود را با کاهش قیمت تمام شده جبران نماید .

در حالیکه با آغاز سال 90شاهد رشد بیش از 10 درصدی شاخص و همچنین بازدهی بیشاز 7 درصدی بورس بودیم که برخی جابه جایی های قابل توجه و جالبی نیز در بین حقوقیهای بازار به وجود آمد که بعضاً رشد قیمت سهام شرکتها نیز به همین دلیل بوده است .

ادامه مطلب »»»

تعدیل مثبت 10 درصدی سود سال 89 - بورس نیوز

علت تشکی? 1000 ? صف خرید سهام شرکت از زبان مدیر مالی شرکت معدنی املاح ایرانتعدیل مثبت 10 درصدی سود سال 89شرکتبا عملکرد سال گذشته خود توانست رکورد تولید خود را شکسته و به بالاترینمیزان تولید و فروش دست یابد . علت افزایش تولید نیز شرایط آب و هوا درسال 89 است ؛ چرا که سرمای شدیدی رخ نداد و همین شرایط خوب آب و هوا باعثشد استخراج مواد از معادن بیشتر انجام شود

شرکتمعدنی املاح ایران در زمینه اکتشاف ، تغلیظ و فرآوری مواد معدنی فعالیت دارد که دراولین پیش بینی بودجه سال مالی منتهی به 90.12.29 سود هر سهم خود را با 22 درصدکاهش مبلغ 1311 ريال اعلام کرده است .


ادامه مطلب »»»

مستطيل شيشه اي تالار - نقل از بورس نیوز

مستطيل شيشه اي تالارتوصیه اهالی تالار به سهامدارانازمهمترین اتفاقات امروز بازار سرمایه می توان به بازگشایی چندین نماد شاخصو فعال بورس مثل کالسیمین و آذرآب و همچنین توقف نماد معاملاتی بانکپارسیان به دلیل رقابتهای مدیریتی و معاملات بلوکی در این نماد اشاره نمود.

با اتمام ساعات معاملات روز چهارشنبه 90.01.31 شاخص بازاراول ( تالار اصلي ) با 237 واحد افزایش به رقم 22389 واحد رسيد . همین وضعيت را درشاخص بازار دوم (تالار فرعي) شاهد هستيم بطوريكه شاخص تالار فرعي در اين روز باثبت 238 واحد افزایش عدد 32899 واحد را تجربه كرد. شاخص كل نيز در روز جاري با 267 واحد افزایش به رقم 26481 واحد رسيد.


ادامه مطلب »»»

اول هفته مثبتی در پیش است - نقل از نما بورس

پتروشیمی پردیس به 2200 تومان می رسد اول هفته مثبتی در پیش است

نمابورس، بازار سرمایه_ کارشناسان روند قیمت سهام پتروشیمی پردیس را صعودی پیش بینی کردند و رشد تا قیمت 2200 تومان را برای این سهم متصورند.

نمابورس، بازار سرمایه_ کارشناسان روند قیمت سهام پتروشیمی پردیس را صعودی پیش بینی کردند و رشد تا قیمت 2200 تومان را برای این سهم متصورند.

رضا نوری کارشناس بازار سرمایه در اینخصوص می گوید:" این سهم از دو نگاه قابل بررسی است. از آن جایی که عرضهکننده، سرمایه گذاری غدیر است و بر اساس رویه قبلی عرضه "فولاژ" توسطسرمایه گذاری غدیر، باید گفت که "شپدیس" نیز بازده مناسبی را به سرمایهگذاران خود خواهد داد ." وی ادامه داد :" 1000 از طرفی قیمت این سهم به دلیلسرمایه کم، قیمت بالایی است که بالطبع ریسک بالایی را برای سرمایه گذارانایجاد می کند. البته این ریسک شامل سهامداران حقیقی و جزء است و شاملحقوقی ها نخواهد شد. "

این کارشناس بازار افزود :" با این وصفحرکت این سهم صعودی خواهد بود و به نظر می رسد که شپدیس رشد قیمتی تا 2200تومان را پشت سر خواهد گذاشت و پس از گذر از این مرز باید حرکت سهامدارعمده و شرایط بازار را سنجید."

وی تصریح کرد :" با توجه به بازار مثبتامروز، اول هفته مثبتی را می توان برای بازار پیش بینی کرد ." وی اضافهکرد :" گرچه P/E پتروشیمی ها رشد کرده ولی حقیقی های این سهم به دنبالشناسایی سود هستند و پس از کسب آن از سهم خارج خواهند شد."

محسن عینی دیگر کارشناس بازار سرمایه درخصوص پیش بینی روند قیمت سهام پتروشیمی پردیس گفت :" به نظر می رسد اینسهم مرز 2200 تومان را سپری خواهد کرد ." وی در خصوص رشد قیمت محصولاتپتروشیمی در بورس کالا گفت :" قیمت محصولات پتروشیمی تا کنون زیر قیمتتمام شده عرضه می شد و پتروشیمی ها ضرر می کردند ." وی ادامه داد :" باافزایش قیمت محصولات پتروشیمی زیان فروش این شرکت ها کم شد و تاثیری بربازار بورس آن ها نداشت."

وی در خصوص تاثیر کاهش قیمت های جهانیفلزات اساسی بر بازار می گوید :" این موضوع اثر چندانی بر بازار نداشت وبه نظر می رسد منفی شدن بازار دیروز و مثبت شدن بازار امروز کمتر تحتتاثیر قیمت جهانی فلزات اساسی است." این کارشناس ادامه داد :" به نظر میرسد شاخص با توجه به شرایط حاکم کنونی بازار در کانال 26 هزار حرکت می کندو این روند تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت."

وی در خصوص تحولات بانک پارسیان گفت :"به نظر می رسد حجم زیادی از سهام توسط یک کد خریداری شده باشد کما اینکهدر روزهای آغاز هفته نیز حجم 150 میلیونی این سهم توسط یک کد خریداری شدهاست." این کارشناس تصریح کرد :" به نظر می رسد در شرایط دعوای مدیریتی اینسهم یک کد رقابت و با قیمت تابلو اقدام به خریداری حجم زیادی از این سهامکرده است."

ادامه مطلب »»»

آذراب و تعدیل سود - نقل از بورس نیوز

آذراب و تعدیل سودبه گزارش خبرنگار بورس نیوز شرکت آذراب با ارسال اطلاعیه ای به سازمان بورس خبر از تعدیل 50 % سود هر سهم تا تاریخ 7 اردیبهشت سال جاری داده است

ادامه مطلب »»»

ریزش شیرین بازار - نقل از تایمز بورس

ریزش ? e41 ?یرین بازار


در اين ريزش كه به عقيده كارشناسان لازمه شرايط كنونيبازار بود و بايد زودتر هم رخ مي داد ، شركت هاي ملي مس، فولاد مباركه،بانك پارسيان، مخابرات ، سايپا، بانك ملت و چادرملو با اثر منفي 46 تا 12واحدي بيشترين نقش را داشتند


بهگزارش بورس تایمز به نقل از  فارس، انتظار سهامداران براي آينده شركت ها وسردرگمي براي تصميم گيري در خريد و فروش سهام درحالي روزگذشته محسوس بودكه اين جريان امروز بيشتر توسعه يافت تا اغلب سرمايه گذاران با توجه بهلزوم استراحت شاخص از سفارش هاي خود بكاهند.

اين مسئله در كاهشصف هاي خريد سهام شركت هاي مقبول روزهاي گذشته و تشكيل صف هاي فروش يك تابيش از 7 ميليون سهمي شركت هايي چون فولاد آلياژي ايران ،پارس خودرو ،بانك ملت و سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي كاملا " نمايان شد و امروز خبرياز صف هاي خريد چند ده ميليون سهمي شركت ها نبود.

ازطرف ديگر حجممعاملات پاياني هم نشان داد كه بر خلاف روزهاي گذشته كه بيش از 120 تا 200و گاه حدود 300 ميليارد تومان در روز داد وستد مي شد، امروز فقط 229ميليون سهم عادي و حق تقدم به ارزش 82 ميليارد تومان جابجا شد كه در كنارتعداد دفعات معامله بيش از 23 هزار دفعه ايي، مشخص شود ازانگيزه خريد اغلبسهامداران كاسته شده است.

همچنين آمار معاملات شركت هايي كهداراي بيشترين حجم معاملات امروز بودند نشان داد سرمايه گذاري ملي ايران ،بانك صادرات ، مپنا و سرمايه گذاري بوعلي با بيش از 22 تا حدود 13 ميليونسهم داراي بالاترين حجم معاملات بودند.

به هرحال اين جريان غالبكه به افت قيمت سهام اكثر شركت هاي بزرگ منجر شد، شرايطي رقم زد تا شاخصبورس بعد از سير نزولي 10 و 21 فروردين ماه ، امروز شاهد بيشترين ريزشاعداد با كاهش 229 واحد باشد و در عدد 26 هزار و 446 واحدي به ثبت برسد.

دراين ريزش كه به عقيده عده ايي از كارشناسان لازمه شرايط كنوني بازار بود وبايد زودتر هم رخ مي داد، شركت هاي ملي مس، فولاد مباركه، بانك پارسيان،مخابرات ، سايپا، بانك ملت و چادرملو با اثر منفي 46 تا 12 واحدي بيشتريننقش را داشتند تا كاري از اثر مثبت شركت هايي چون سرمايه گذاري اميد، مپناو پتروشيمي شيراز كه بين 24 تا 19 واحد اثر مثبت داشتند برنيايد.

ادامه مطلب »»»


تازه ترین مطالب:

فروش وي پي ان رايگان+فروش vpn رایگان

دانلود تریلر برترین و جدیدترین بازیها
تو
محمود سلطاني / آذين
دو رباعی از خیام
بسکتبال پیشوا
پشت هیچستان
السلام علیک یا اباصالح المهدی (عج) روحی فداک
اگر خواهان دیدن یک ریلیز عالی از یک قهرمان کرهای هستید به آدرس زیر سر بزنید
دختر فراتر از گل
شاعرانه هایی در فاصله یک قهر و آشتی
پایگاه خبری کاراته دو I P K C
نماز انبیاء
PRO 2011
محفل قرآن
جك
-آغاز صدور شناسنامه‌های جدید در تمام استان‌ها
-اینک فلسفه
-شروعی دوباره
-.......2سال دوری ........
-جمله های کوتاه ولی پر معنا
-هوای سرد و افزایش خطر ابتلا سکته
-بالی برای پرواز
-سکوت باران
-سرپلذهاب دانلود
-بیا
-خلوت یک صدا
-ミミღ ¸.•*¨رویای دریا ¸.•*¨ღミミ
-درس آزاد فارسی جدید التالیف سوم راهنمایی
-30 قانون طلایی برای زندگی بهتر!
-روزی که دیر است


پیوندهای روزانه:

وی پی ان ارزان | ‪best-service8.tk‬‏

فروش وي پي ان از کشورهاي آمريکا ، سوييس و هلند بدون قطعيwww.best-service8.tk

خرید وی پی ان vpn makers | ‪home.myvpnm.tk‬‏

با ۲۳ سرور در ۱۱ کشور مختلف سرعت، کیفیت، پشتیبانی حرفه ایhome.myvpnm.tk

خرید vpn - وی پی ان ارزان | ‪best-service13.tk‬‏

تحویل فوری اکانت vpn پرداخت آنلاین اتصال به 3 سرور امریکا سوئیس هلندwww.best-service13.tk

فروش وی پی ان آنلاین 

فروش وی پی ان آنلاینپرت Sstp, L2tp, Pptpvp.parsianazad.in

خرید آنلاین وی پی ان VPN‏ 

تحویل فوری اکانت VPN‏پشتیبانی حرفه ای + 14 سرور پر سرعت32.lovelyvpn32.tk

خرید وی پی ان USA EUROPE‏ 

[ خريد اينترنتي آنلاين در ده ثانيه]وي پي ان پرسرعت USA UK NL EUROPE‏onlinebuy.universityvpn.in

فروش vpn خريد vpn پرسرعت 

{ خريد لحظه اي آنلاين } و سريع ترينسرورهاي اختصاصي EUROPE و USA‏vpn-online.quickvpn.in

خرید آنلاین Vpn نامبر وان 

( همیشه با حرفه ای ها کار کنید )تحویل آنی vpn و آنلاین با کارت شتابwww.vpn-1.numbeer1.in

فروش آنلاین VPN وی پی ان 

قابلیت اتصال به 15 سرور بدون قعطیپرداخت آنلاین ، پشتیبانی 24 ساعتهwww.vpnbazarr.tk

فروش آنلاین VPN‏ 

فیلتر شکن با سرعت بالا، سرور آمریکاپشتیبانی آنلاین، تحویل آنیwww.sibdadeh15.com

خرید vpn فروش vpn آنلاین 

با 20 سرور از 10 کشور و سرعت بالااکانت وی پی ان آمریکا کانادا آلمانwww.iranazad5.comdeletercreate2004
darthpit2006
shabebiatefe2010
saeidb2006
yonemoto2002
fflutist2003
michellebright2003
shivahadis2004
mehdiamali2003
elmizendegikon2005
cgron2009
omidrz2007
dsp2004
omidland2005
marjan2005
zohreh2003
malipourian2003
herkoooooooool2003
mehrdadmms2008
keyvanmail2007

فروش وی پی ان vpn

تمام حقوق ومطالب این وبلاگ برای منبع آن محفوظ است